Razer klaviatūra Huntsman Elite NO

209,99 €

Pamatinformācija

  • Razer Huntsman sērijas datorspēļu klaviatūra
  • Razer Opto-Mechanical slēdži
  • RU klaviatūras izkārtojums
  • Chroma pielāgojams apgaismojums
  • Magnētisks plaukstu locītavu balsts no mākslīgās ādas

Uzmanību: atlikušas tikai pāris preces!

Jaunais Razer opto‑mehāniskais slēdzis
Razer Opto-Mechanical™ slēdžu iekšpusē atrodas optiskais gaismas sensors. Tiklīdz nospiežat taustiņu, jūs atļaujat šim gaismas signālam iedarbināt uztvērēju, nekavējoties aktivizējot slēdža komandu. Nekad iepriekš nebūsiet pieredzējis šādu ātrumu.  

Ātrāka nostrāde
Ar atiestatīšanu un aktivizēšanu precīzi tajā pašā punktā jūs iegūstat vairāk taustiņspiedienu milzīgā ātrumā, maksimāli palielinot darbību skaitu minūtē ātrās darbības spēlēs.

Viegli un klikšķoši
Iegūstiet pazīstamo un iemīļoto klikšķošo atbildes reakciju, tai pat laikā izbaudot, cik katrs taustiņspiediens ir superviegls un sabalansēts. Patiesi labākais no abām pasaulēm.   

Stabilizatora stienītis

Taustiņa stabilizatora stienītis slēdža augšpusē nodrošina izlīdzinātu un konsekventu taustiņa vāciņa kustību neatkarīgi no tā, uz kura taustiņa stūra uzspiežat. 


Lielāka izturība
Pateicoties optiskai aktivizēšanai, kas nodrošina mazāku fizisko kontaktu, jūs iegūstat līdz 100 miljoniem taustiņspiedienu — divreiz vairāk nekā nozarē vadošais standarts. 

Daudzfunkcionāla digitālā ripa
Klaviatūras vadība tagad ir kļuvusi daudz ātrāka. Daudzfunkcionāla digitālā ripa ar trīs taktiliem mediju taustiņiem sniedz jums tūlītēju piekļuvi it visam, sākot no spilgtuma līdz skaļumam tikai dažās sekundēs. Šis viss ir programmējams un pielāgojams, izmantojot Synapse 3, — iestatiet sev vēlamās konfigurācijas tieši pirkstu stiepiena attālumā. 

Apakšējais apgaismojums no četrām pusēm
Realizējiet trakas idejas un personalizējiet apgaismojuma efektus pēc savām vēlmēm, izmantojot 4‑pušu apakšējo apgaismojumu un 38 pielāgojamas zonas, ko piedāvā apgaismojuma sistēma Razer Chroma™.

Mākslīgās ādas plaukstu locītavu balsts
Magnētiskais plaukstu locītavu balsts viegli piestiprinās klaviatūras priekšpusē. Tas ir izgatavots no mīkstas mākslīgās ādas, garantējot ilgstošu lietošanas komfortu. Turklāt šis balsts ir aprīkots ar Razer Chroma atbalstītu apakšējo apgaismojumu, ļaujot to harmoniski saskaņot ar klaviatūru. 

Atmiņa
Mainiet pogām funkcijas, piešķiriet makro komandas un automātiski saglabājiet visas sava profila konfigurācijas mākoņkrātuvē. Savukārt, ja jums nav pieejas internetam, vienkārši saglabājiet līdz 5 profiliem hibrīda iekšējā atmiņā.

 


Blogu raksti, kuros pieminēta šī prece:

Klaviatūra

Klaviatūras tips
Datorspēļu klaviatūra
Klaviatūra ar vadu
Taustiņu dizains
Mehānisks
Slēdža tips
Razer Opto-Mechanical
Klaviatūras izkārtojums
Nordic
Anti-ghosting

Līdz pat 10 taustiņu vienlaicīga nospiešana
N-key rollover
10 taustiņi
Aptaujas biežums
1000 Hz Ultrapolling
Profili
Apgaismojums
Daudzkrāsu
Interfeisi
USB 2.0

Vispārīgi

Sistēmas prasības
Brīvs USB ports
Plaukstas pamatnes atbalsts
Noņemams
Krāsa
Melna / sudrabota

Produktu kodi

EAN
8886419342885
Ražotāja kods
RZ03-01870600-R3N1

Pasūtījumiem virs 59€ Photopoint piedāvā bezmaksas piegādi Igaunijas teritorijā. Ieskatieties cilnē „Piegāde”, lai iegūtu precīzāku piegādes cenu aprēķinu.

Jūs varat izvēlēties vēlamo piegādes veidu iepirkumu grozā:
Omniva paku termināls

Jūs varat pasūtīt preces uz jebkuru no Omniva paku termināļiem. Izvēlieties vēlamo termināli iepirkumu grozā. Līdzko sūtījums ieradīsies, Jums tiks nosūtīts SMS ziņojums ar unikālu kodu. Dodieties uz termināli nedēļas laikā, ievadiet kodu un paņemiet savu sūtījumu. Tas ir tieši tik vienkārši!
Omniva paku termināļu adreses skatīt šeit. Omniva kurjera piegāde

Kurjers nogādās Jūsu preces no Photopoint tieši uz Jūsu norādīto adresi. Piegāde tiek veikta darba dienās no 08:00 līdz 17:00. Kurjers Jums piezvanīs pirms ierašanās, tāpēc turiet savu telefonu tuvumā. Lūdzu, pārliecinieties, ka piegādes galamērķī atrodas persona, kas būs ir tiesīga saņemt sūtījumu.
Ja prece pasūtīta Photopoint interneta veikalā, tā tiks piegādāta 1-3 darba dienu laikā.

Šī prece pieejama apskatei un iegādei sekojošos Photopoint mazumtirdzniecības veikalos

Photopoint, Kristiine keskus: Endla 45, Tallinn

Photopoint, Ülemiste keskus: Suur-Sõjamäe 4, Tallinn

Photopoint, Lõunakeskus: Ringtee 75, Tartu

Uzmanību! Mazumtirdzniecības veikala krājumu statuss netiek atspoguļots reālajā laikā un neparedz rezervācijas. Papildus informācijai par pieejamību, lūdzu, sazinieties ar mazumtirdzniecības veikalu. 

Preču salīdzinājums

Aizvērt