Canon PowerShot G5 X

699 € Ietaupiet 22% 899 €

Pamatinformācija

  • 20,2 megapikseļu 1"‑tipa CMOS sensors
  • 4,2× optiskā tālummaiņa (24–100 mm)
  • Full HD 1920 × 1080 50p video ieraksts
  • Noliecams skārienekrāns
  • Iebūvēts Wi‑Fi un NFC savienojums
Canon PowerShot G5 X Canon PowerShot G5 X Canon PowerShot G5 X Canon PowerShot G5 X

Pārsteidzošā PowerShot G5 X — pirmā PowerShot G sērijas kamera, kas sevī ietver pilnībā funkcionālu 2,36 milj. punktu elektronisko skatu meklētāju, — ļauj viegli iekadrēt un uzņemt augstas kvalitātes nekustīgus attēlus un video, neatraujot skatienu no kameras. Fotografējot spožā saules gaismā, ierakstot HD video auditorijā un citās situācijās, kad ir sarežģīti apgaismojuma apstākļi vai LCD ekrāna izmantošana ir neērta, kameras PowerShot G5 X elektroniskais skatu meklētājs palīdz nodrošināt neierobežotu darbības brīvību. Pilna vadība ir vienkārša, pateicoties visapkārt kameras korpusam izvietotiem speciāliem pārslēgiem, kas ļauj ērti pielāgot un kontrolēt iestatījumus. Savukārt iebūvēts karstās pēdas stiprinājums aksesuāriem un maināma leņķa, kapacitatīvs skārienekrāna monitors ļauj jums personalizēt savu attēlveidošanas pieredzi. Kamera PowerShot GX 5 ar fenomenālo un lielo attēlveidošanas sensoru, apbrīnojamo elektronisko skatu meklētāju un daudzpusīgo darbību nodrošina skaidru un pārskatāmu sniegumu.     
      
1,0" tipa 20,2 megapikseļu augstas jutības CMOS sensors
Kameras PowerShot G5 X pamatā ir izcils 1 collas 20,2 megapikseļu augstas jutības CMOS sensors. Esot fiziski lielākam par vairuma kompaktkameru sensoriem, kameras PowerShot G5 X sensors darbojas kopā ar Canon DIGIC 6 attēlu procesoru, lai ļautu ātri iegūt krāšņus augstas izšķirtspējas attēlus ar niansētām detaļām, kā arī nodrošinātu iespaidīgu veiktspēju vājā apgaismojumā ar zemu signāla un trokšņa attiecību, minimāliem traucējumiem un distorsiju. Ar kameras PowerShot G5 X sensoru uzņemtie attēli un video apmierinās pat visstingrākās prasības — tie ir piemēroti iespaidīgiem palielinājumiem, ievērojamām apgriešanas un daudzām citām apstrādes iespējām.     

Canon DIGIC 6 attēlu procesors
Kamera PowerShot G5 X ir apgādāta ar jaunāko Canon patentēto attēlu apstrādes procesoru DIGIC 6, kas fotoattēlu un video kvalitāti paceļ jaunā skaista snieguma līmenī. Uzlabota gaismjutība sniedz iespēju iegūt augstāku izšķirtspēju ar zemu trokšņu līmeni, uzņemot tumšos apstākļos, bet dinamiskā attēla stabilizācija tagad atpazīst un kompensē nolieces un paralēlu kustību (nobīdes izplūdums), nodrošinot videoierakstu bez distorsijas. DIGIC 6 attēlu procesors paaugstina arī kameras PowerShot G5 X funkcionālo veiktspēju, optimizējot pilnas izšķirtspējas lielātruma nepārtraukto fotografēšanu (arī P, Av, Tv un M režīmā) un uzlaboto zvaigžņu uzņemšanas režīmu darbību. Procesors sniedz iespēju ierakstīt video MP4 formātā, lai nodrošinātu labāku savietojamību ar mobilajām ierīcēm un planšetdatoriem. Augsti saspiests MP4 video ne tikai ietaupa vietu jūsu atmiņas kartē, bet arī uzlabo atskaņošanas sniegumu mobilajās ierīcēs. Procesors atbalsta arī manuālā fokusa regulēšanas (MF Peaking) funkciju, kas nodrošina jūs ar profesionāla līmeņa fokusēšanas rīku.

Canon HS sistēma
Canon HS sistēma ļauj jums operatīvi iemūžināt notikumus spilgtos un skaidros fotoattēlos. Tagad jūs varat uzņemt skaistus kadrus vājā apgaismojumā ar minimālu trokšņu līmeni un patiesi izteiksmīgām detaļām gan izceltos, gan ēnainos attēla apgabalos. Šīs sistēmas darbību kamerā PowerShot G5 X nodrošina divas tehnoloģijas: lielā formāta 1 collas augstas jutības CMOS sensors, kas uztver vairāk gaismas, un DIGIC 6 attēlu procesors, kurš aktīvi samazina traucējumus pie augstiem ISO iestatījumiem (līdz pat 12 800) un lielā ātrumā apstrādā pat pilnas izšķirtspējas attēlus. Baudiet lielāku slēdža ātrumu izmantošanas brīvību plašākā situāciju klāstā un uzņemiet nevainojami skaidrus un detalizētus attēlus.

4,2× optiskās tālummaiņas objektīvs
Lai maksimāli izmantotu tās lielā 1 collas attēlveidošanas sensora iespējas, kamerai PowerShot G5 X ir ass un daudzpusīgs 4,2 reižu optiskās tālummaiņas objektīvs. Ar 35 mm formātam ekvivalentu diapazonu 24‑100 mm tas ir vienlīdz labi piemērots kā ainavu, portretu un grupas fotogrāfiju, tā arī tuvplānu skatu uzņemšanai. Kameras PowerShot G5 X objektīvs ir paredzēts darbībai dažādos apgaismojuma apstākļos. Spilgts maksimālais atvērums f/1,8 nodrošina veiktspēju vājā apgaismojumā, deviņu lapiņu atvērums ļauj iegūt pievilcīgu fona detaļu izplūdumu, bet īpaša konstrukcija ļauj objektīvam fokusēties pat 5 cm tuvā atstatumā. Objektīvs darbojas saskaņoti ar kameras PowerShot G5 X sensoru un attēlu procesoru, uzticami atveidojot asus attēlus no kadra malas līdz malai plata leņķa līdz telefoto diapazonā, un tas viss atbilstoši pat visprasīgāko fotogrāfu precizitātes standartiem.  
    
Inteliģentā attēla stabilizācija 
Kamera PowerShot G5 X ir aprīkota ar Canon inovatīvo inteliģentās attēla stabilizēšanas sistēmu, kas sniedz jums iespēju uzņemt skaidrus un stabilus attēlus pat vājā apgaismojumā, neizmantojot statīvu. Šī sistēma automātiski analizē kameras kustības un piemēro uzņemšanas situācijai visatbilstošāko kameras vibrāciju korekcijas metodi, ļaujot jums koncentrēties uz objekta kadrēšanu un uzņemšanu. Nekustīgiem attēliem sistēma izvēlas starp stabilizācijas režīmiem: Normal IS, Macro (Hybrid) IS un Tripod, savukārt videoierakstiem sistēma automātiski piemēro režīmu Dynamic IS, Powered IS, Macro (Hybrid) IS vai Active Tripod IS. Ikonas skaidri apzīmē attēla stabilizācijas režīmu gan fotoattēlu, gan video uzņemšanas laikā.


Iebūvēts 2,36 milj. punktu, augstas izšķirtspējas elektroniskais skatu meklētājs
Kameras PowerShot G5 X īpašā iezīme ir tās unikālais, augstas izšķirtspējas elektroniskais skatu meklētājs. Tas ir lieliski piemērots fotogrāfiem, kuri dod priekšroku turēt kameru acu augstumā, turklāt tas ir uzticams glābējs spožas gaismas apstākļos vai situācijās, kad attēla komponēšana kameras LCD ekrānā ir neērta vai pārāk uzkrītoša. 2,36 milj. punktu izšķirtspēja un plašā krāsu gamma nodrošina augsta kontrasta, dabisku un no kadra malas līdz malai vienmērīgu skatījumu attēla komponēšanai, pielāgošanai un pārskatīšanai. Paredzēts ilgstošai lietošanai, šis skatu meklētājs nodrošina 100% kadra pārklājumu, vienmērīgu atsvaidzes intensitāti līdz 120 kadriem sekundē (režīmā Smooth Mode) un elastīgas informācijas parādīšanas iespējas, nodrošinot ērtu kameras lietošanu visas dienas garumā. 22 mm liels attālums starp skatu meklētāju un aci nodrošina izcilu redzamību, pat ja valkājat brilles, savukārt iebūvēts acs sensors palīdz kamerai PowerShot G5 X ātri pārslēgties starp skatu meklētāja attēlojumu un tiešo skatu kameras LCD ekrānā.   
  
Ērtas vadīklas ātrai uzņemšanas iestatījumu kontrolei 
Kamera PowerShot G5 X ietver sevī milzum daudz vadīklu, lai veiktu ātrus, precīzus iestatījumus un pielāgojumus, kas nodrošina ātru darbību, kamēr raugāties skatu meklētājā. Papildus maināma leņķa skārienpaneļa LCD monitoram, kamera PowerShot G5 X piedāvā ar rādītājpirkstu darbināmu pārslēgu priekšpusē, ar īkšķi vadāmu ekspozīcijas kompensācijas pārslēgu augšpusē un vadības pārslēgu aizmugurē, kā arī kontroles gredzenu ap kameras objektīvu. Katru pārslēgu raksturo augsta pielāgojamība un optimizēts griezes moments, ko var noteikt pēc taustes, lai nodrošinātu ilgstošu, intuitīvu un praktiski nedzirdamu darbību situācijās, kad nepieciešams ievērot klusumu, piemēram, fotografējot kāzas vai dzīvos priekšnesumus.    

Iebūvēts karstās pēdas stiprinājums 
Kameras PowerShot G5 X karstās pēdas stiprinājums paplašina iespējas uzlabotas fotogrāfijas uzņemšanā. Tas ir savietojams ar visām EOS sistēmas zibspuldzēm, līdz ar to varat uzņemt fotogrāfiju ar atstaroto gaismu un vairāku zibspuldžu sistēmu. Neatkarīgi no tā, vai pievienojat Speedlite zibspuldzi vai tālvadības slēdzi RS‑60E3, lai uzņemtu ar garām ekspozīcijām vai nakts skatus, kameras PowerShot G5 X karstās pēdas stiprinājums palīdz nodrošināt uzņemšanas iespējas, kas ievērojami pārsniedz vairuma kompkatkameru spēju robežas.  

Augstas izšķirtspējas maināma leņķa skārienpaneļa LCD 
Fotoattēlu un filmu kadrēšanai no jebkura leņķa un ērtai pašportretu uzņemšanai kamera PowerShot G5X piedāvā augstas izšķirtspējas, maināma leņķa, kapacitatīvu LCD ekrānu, ko var ne tikai atliekt un grozīt par 270 grādiem, bet arī apgriezt otrādi un aizvērt, kad tiek izmantots kameras elektroniskais skatu meklētājs vai kamera netiek lietota. Skārienpaneļa režīms ļauj ātri un ērti piekļūt ātrās vadības iestatījumiem, fokusam un slēdža atbrīvošanas iespējai tieši ekrānā.    

1080p Full HD un plašas video uzņemšanas iespējas 
Kamera PowerShot G5 X ar lielo sensoru un augstās veiktspējas objektīvu ļauj iegūt iespaidīgus 1080p Full HD videoklipus, turklāt šis premium klases modelis paceļ video veidošanu vēl augstākā līmenī, piedāvājot dažādas jaudīgas funkcijas. Iestatiet video uzņemšanu atbilstoši savām vajadzībām ar kadru uzņemšanas ātrumu 24p, 25p vai 50p un izmantojiet MP4 formātu vienkāršai kopīgošanai. Uzlabotas audio iespējas ietver paplašinātu dinamisko diapazonu un labāku signāla trokšņa (S/N) attiecību. Manuālās vadīklas (Av, Tv un ISO) var iestatīt pirms un attēlu uzņemšanas laikā, lai nodrošinātu pilnīgu radošās izteiksmes līdzekļu izvēles brīvību, tāpat ir pieejams arī manuālais fokuss. Tagad varat uzņemt arī komerciālām vajadzībām, pateicoties funkcijai HDMI Live Out, kas ļauj pārlūkot attēlus ārējā monitorā, un uzlabotai statīva ligzdai, kas pieļauj vienmērīgas panoramēšanas un nolieces kustības.

Iebūvēta Wi‑Fi funkcija ātrai un ērtai kopīgošanai
Iebūvētā Wi‑Fi tehnoloģija nodrošina operatīvu darbību, kad vēlaties parādīt savus fotoattēlus un videoierakstus draugiem, ģimenes locekļiem un visai pārējai pasaulei. Ērti publicējiet savus attēlus sociālās tīklošanas un mediju vietnēs — Facebook®, Twitter®, YouTube™, Flickr® un Google Drive™ — tieši no savas PowerShot kameras, izmantojot Canon iMage GATEWAY, vai saglabājiet tos tiešsaistes fotoalbumā, lai kopīgotu jebkurā laikā un vietā. Kamera var arī izveidot tiešu savienojumu ar iOS® un Android™ ierīcēm attēlu augšupielādei bez datora palīdzības, izmantojot bezmaksas lietotni Canon Camera Connect. Jūs varat kontrolēt savu augšupielādēto attēlu galamērķi, kopīgot tos ar ikvienu vai noteiktām personu grupām un pat pievienot saviem attēliem komentārus. Tagad varat ērti dalīties arī ar uzņemtajiem videoklipiem, pateicoties PowerShot kamerās ietvertajai Wi‑Fi tehnoloģijai un video ierakstīšanas iespējai ērti lietojamā MP4 formātā. Uzlabots Wi‑Fi savienojums ļauj publicēt attēlus reāllaikā, līdz ar to varat ikvienu operatīvi informēt par notikumu attīstību, kopīgojot savus fotoattēlus un videoierakstus. Turklāt Wi‑Fi tehnoloģija ļauj pārsūtīt attēlus uz citām Wi‑Fi iespējotām PowerShot kamerām vai printeri PictBridge (bezvadu LAN) tūlītējai izdrukai.  

Iebūvēta NFC funkcija
PowerShot digitālajās kamerās ir iebūvēta NFC (Near Field Communication — tuva darbības lauka sakaru) tehnoloģija, kas novērš nepieciešamību manuāli atrast un atvērt lietotni Canon Camera Connect mobilajā ierīcē. Vienkārši pietuviniet savu saderīgo Android™ ierīci NFC ikonai uz kameras, un lietotne Camera Connect tiks palaista automātiski, lai jūs varētu ātri un ērti kopīgot savus attēlus. Iebūvētā NFC tehnoloģija vienkāršo arī lietotnes instalēšanu. Gadījumā, ja lietotne vēl nav uzstādīta, satuvinot ierīces pirmo reizi, lejupielādes ekrāns parādīsies automātiski. NFC funkcija ļauj viegli izveidot savienojumu ar Android™ ierīci. Vienkārši pieskarieties ar kameru NFC iespējotai ierīcei, kurā ir uzstādīta lietotne Canon Camera Connect, un Wi‑Fi savienojums ir izveidots — nav jāveic jelkādas darbības kamerā. Pat ja kamera ir izslēgta, NFC tehnoloģija ieslēdz kameru un izveido savienojumu (pirms tam apstiprinot kameras segvārdu un privātuma iestatījumus).  
 
Attāla uzņemšana, izmantojot lietotni Canon Camera Connect 
Pateicoties lietotnei Canon Camera Connect, ir ievērojami uzlabotas kameras PowerShot G5 X attālās uzņemšanas funkcijas ar viedtālruni vai planšetdatoru. Tagad jums ir pieejams plašs kameras piedāvāto izteiksmes līdzekļu klāsts: lietojiet dažādus uzņemšanas režīmus (P, Av, Tv, M, Custom), izbaudiet attēlu uzņemšanu un parādīšanu dažādās konfigurācijās, izvēlieties AF kadru režīmus (viena punkta/sejas atpazīšana), uzņemiet sērijveida attēlus un izmantojiet AF pogu. Turklāt lietotne Camera Connect ir universāla PowerShot un EOS kamerās ar iebūvētu Wi‑Fi®, līdz ar to, ja pārslēdzaties starp kamerām, darbība joprojām ir ērta un pazīstama.   

Zvaigžņu uzņemšanas režīms 
Ja iepriekš zvaigžņotas debess skatu uzņēmumi bija sasniedzami tikai pieredzējušiem spoguļkameru lietotājiem, tad tagad kameras PowerShot G5 X zvaigžņu uzņemšanas režīmi padara šos iespaidīgi skaistos attēlus pieejamus ikvienam. Izmantojot tikai statīvu un vienkāršus iestatījumus, jūs varat uzņemt brīnišķīgas zvaigžņotas nakts ainavas, zvaigžņu ceļus un zvaigžņu intervāla fotografēšanas filmas. Režīmus var darbināt pilnībā automātiski vai arī izmantojot manuālās vadīklas, lai nodrošinātu daudzveidīgākas uzņemšanas iespējas. Tādas atbalsta funkcijas kā Night Display (nakts attēlojums), Color Adjustment (krāsu pielāgošana) un Star Emphasis (zvaigžņu izcēlums) ļauj viegli tvert jebkuru zvaigžņotas debess skatu.

Sensors

Efektīvie megapikseļi
20,2
Sensora tips
BSI-CMOS
Sensora izmērs
1,0"
13,2 × 8,8 mm
Pilns kadrs
Crop faktors
2,7×
Malu attiecības
3:2
Var izvēlēties arī 16:9, 4:3, 1:1
Lielākais attēla izmērs
5472 × 3648
Mazākais attēla izmērs
720 × 480
Attēlu apstrādes procesors
DiG!C 6
ISO
125 – 12 800
1/3 EV solis
Filtri
Primāro krāsu filtrs
Krāsu telpa
sRGB

Objektīvs

Fokusa attālums
24 – 100 mm
Optiskā tālummaiņa
4,2×
Apertūra
f/1.8 – 2.8

Attēla stabilizators

Attēla stabilizators
Attēla stabilizatora dizains
Canon Optical Intelligent IS
Canon Advanced Dynamic IS
Stabilizatora virziens
5 asu
Stabilizatora veiktspēja
3,5 soļi

Fokusēšana

Fokusēšanas sensors
TTL kontrasta noteikšanas AF
Autofokusa punkti
31
Autofokusa režīmi
Viens kadrs
Nepārtrauktais
Sekojošs
Tiek izvēlēts skārienekrānā
Manuālās fokusēšanas palīdzība
Focus Peaking (maksimālais fokuss)
Fokusa fiksācija
Fokusa punkta izvēle
Automātiska
Sejas atpazīšana
Tiek izvēlēts skārienekrānā
Punkts tiek izvēlēts skārienekrānā
Sejas atpazīšana
AF palīggaisma
Fokusēšanas attālums
0,05 m – ∞ (plats leņķis)
0,4 m - ∞ (tele)

Ekspozīcijas mērīšana

Mērīšana
TTL mērīšana
Režīmi
Vairāksegmentu (izvērtējošā) mērīšana
Centrēti svērtā vidējā mērīšana
Punktveida
Automātiskās ekspozīcijas fiksators
Ekspozīcijas kompensācija
±3 EV
1/3 EV solis
Ekspozīcijas braketēšana
±2 EV
1/3 EV palielinājuma solis
Iebūvēts ND filtrs
3 soļu ND filtrs
Ieslēgts / Automātisks / Izslēgts

Slēdzis

Slēdža ātrums
1/2000 – 30 sek.
Ilglaicīga ekspozīcija (Bulb)

Attēlu uzņemšana

Režīmi
Smart Auto (gudrais automātiskais)
Hibrīda automātiskais
Creative Shot (radošais kadrs)
Ainas izvēle
Programma
Slēdža prioritāte
Apertūras prioritāte
Manuāls
Video
Pielāgots
Scēnu režīmi
17
Uzņemšanas režīmi
Atsevišķa foto uzņemšana
Sērijveida foto uzņemšana
Automātisks taimeris 2 sek.
Automātisks taimeris 10 sek.
Digitālie filtri
Attēlu nepārtrauktā uzņemšana
5,9 kadri/sek. [bez AF]
4,4 kadri/sek. [ar autofokusu]
JPEG+RAW

Baltās krāsas balanss

Baltā balansa režīmi
Automātisks
Saulesgaisma
Mākoņains
Ēna
Kvēlspuldze
Dienasgaismas spuldze (2)
Pielāgots (2)
Zibspuldze

Videoieraksts

Video izšķirtspēja
[FullHD] 1920 × 1080 60p/50p
Citi formāti
[FullHD] 1920 × 1080 30p/25p
[FullHD] 1920 × 1080 24p
[HD] 1280 × 720 30p/25p
[VGA] 640 × 480 30p/25p
Ieraksta ilgums
Full HD & HD: 29 minūtes 59 sekundes vai 4 GB fails
VGA: līdz 4GB vai 1 stundai
Mikrofons
Iebūvēts stereo mikrofons

Failu formāti

JPEG
EXIF 2.21
DCF
DPOF
RAW
CRW
14 bitu
Video formāts
MP4 (Video: H.264/MPEG-4 AVC; Audio: AAC-LC stereo)

Skatu meklētājs

Skatu meklētājs
Elektroniskais
Skatu meklētāja tips
OLED
Rastra punkti
2 360 000
Skatu meklētāja izmērs
0,39"
Pārklājums
100%
Dioptriju korekcija
-3 – +1
Lauka dziļuma priekšskatījums

LCD monitors

Displeja tips
TFT LCD
Displeja izmērs (collas)
3,0
Rastra punkti
1 040 000
Ekrāna novietojums
Grozāms un noliecams
Skārienekrāns
Kadra pārklājums
100%
Pielāgojumi
Spilgtums (5 līmeņi)
Live View (tiešais skats)

Atmiņa

Atmiņas kartes sloti
1
Atmiņas kartes tips
SD
SD / SDHC
SDXC (UHS-I)

Zibspuldze

Zibspuldzes tips
Iebūvēta TTL zibspuldze
Diapazons
0,5 – 7,0 m (plats leņķis)
0,5 m - 4,0 m (tele)
Zibspuldzes režīmi
Auto
Zibspuldze ieslēgta
Zibspuldze izslēgta
Lēna sinhronizācija
Manuāls
Zibspuldzes ekspozīcijas kompensācija
±2 EV
1/3 EV solis
Ārējā zibspuldze
Ārējās zibspuldzes ar E-TTL II atbalstu
Zibspuldzes ar standarta karsto pēdu manuālajā režīmā
Karstā pēda

ISO 518 standarta karstās pēdas stiprinājums

Interfeiss

USB
miniUSB 2.0
Video
AV izeja (NTSC/PAL)
microHDMI (Type D)
Tālvadība
Canon tālvadības slēdzis RS-60E3
Izmantojot pievienotu viedtālruni
Bezvadu
WiFi IEEE 802.11 b/g/n
Bluetooth
No
NFC

Iezīmes

GPS
Izmantojot pievienoto viedtālruni
Panorāma
HDR
Intervāla fotografēšana

Enerģijas avots

Baterija
Litija akumulators NB-13L
Izturība
210 kadri (CIPA)
Ārējais barošanas avots
ACK-DC110

Korpuss

Materiāli
Metāla korpuss
Krāsa
Melna / sudrabota
Augstums (mm)
76,4
Platums (mm)
112,4
Dziļums (mm)
44,2
Svars (ar akumulatoru un atmiņas karti)
377 g
Kameras modelis
Canon PowerShot G5 X
Iepakojumā ietilpst
Litija akumulators NB-13L
Akumulatora lādētājs CB-2LHE
Plecu siksna

Produktu kodi

EAN
4549292052893
Ražotāja kods
0510C002
CN kods
8525803000

Pasūtījumiem virs 59€ Photopoint piedāvā bezmaksas piegādi Igaunijas teritorijā. Ieskatieties cilnē „Piegāde”, lai iegūtu precīzāku piegādes cenu aprēķinu.

Jūs varat izvēlēties vēlamo piegādes veidu iepirkumu grozā:
Omniva paku termināls

Jūs varat pasūtīt preces uz jebkuru no Omniva paku termināļiem. Izvēlieties vēlamo termināli iepirkumu grozā. Līdzko sūtījums ieradīsies, Jums tiks nosūtīts SMS ziņojums ar unikālu kodu. Dodieties uz termināli nedēļas laikā, ievadiet kodu un paņemiet savu sūtījumu. Tas ir tieši tik vienkārši!
Omniva paku termināļu adreses skatīt šeit. Omniva kurjera piegāde

Kurjers nogādās Jūsu preces no Photopoint tieši uz Jūsu norādīto adresi. Piegāde tiek veikta darba dienās no 08:00 līdz 17:00. Kurjers Jums piezvanīs pirms ierašanās, tāpēc turiet savu telefonu tuvumā. Lūdzu, pārliecinieties, ka piegādes galamērķī atrodas persona, kas būs ir tiesīga saņemt sūtījumu.
Ja prece pasūtīta Photopoint interneta veikalā, tā tiks piegādāta 1-3 darba dienu laikā.

Šī prece pieejama apskatei un iegādei sekojošos Photopoint mazumtirdzniecības veikalos

Photopoint, Kristiine keskus: Endla 45, Tallinn

Photopoint, Rocca al Mare: Paldiski mnt 102, Tallinn

Photopoint, Kvartal: Riia 2, Tartu

Photopoint, Lõunakeskus: Ringtee 75, Tartu

Uzmanību! Mazumtirdzniecības veikala krājumu statuss netiek atspoguļots reālajā laikā un neparedz rezervācijas. Papildus informācijai par pieejamību, lūdzu, sazinieties ar mazumtirdzniecības veikalu. 

Preču salīdzinājums

Aizvērt