Fujifilm X-Pro2 + 35mm f/2.0, melns

1 799 € Ietaupiet 18% 2 198 €

Pamatinformācija

 • 24,3 megapikseļu APS-C X-Trans CMOS III sensors
 • 3 collu ass LCD displejs
 • Hibrīda optiskais un elektroniskais skatu meklētājs
 • Iebūvēts Wi‑Fi savienojums — izmantojiet viedtālruni kā tālvadības pulti
 • Laika apstākļu drošs magnija korpuss

Uzmanību: atlikušas tikai pāris preces!

Fujifilm X-Pro2 + 35mm f/2.0, black Fujifilm X-Pro2 + 35mm f/2.0, black Fujifilm X-Pro2 + 35mm f/2.0, black Fujifilm X-Pro2 + 35mm f/2.0, black Fujifilm X-Pro2 + 35mm f/2.0, black Fujifilm X-Pro2 + 35mm f/2.0, black Fujifilm X-Pro2 + 35mm f/2.0, melns
 • X-Trans CMOS III sensors & X Processor Pro attēlu procesors
 • Jaunais Advanced Hybrid Multi skatu meklētājs
 • 1/8000 sek. mehāniskais slēdzis
 • Filmas imitācija "ACROS"
 • 7x7 fāzes noteikšanas AF apgabals
 • Saspiests RAW faila formāts
 • Laika apstākļu izturīga konstrukcija


Kā filmu ražotājs Fujifilm ir veicis izsmeļošu pētījumu par foto kvalitātes rezultātu vairāk nekā 80 gadus ilgā laika posmā. Bez šīs pieredzes nebūtu iespējams nākt klajā ar tehnisko iespēju daudzumu atveidot krāsas un toņus, kas uzsver objekta faktūru un piešķir attēliem trīsdimensiju izskatu. Filmu krāsu atveides radošumu nevar izmērīt ar izšķirtspēju vien, tas ir iedzīvināts kamerā Fujifilm X‑Pro2.

X-Trans CMOS III sensors 
Jaunizstrādātais 24,3 megapikseļu X-Trans CMOS III APS-C izmēra sensors dižojas ar jebkad lielāko pikseļu skaitu X sērijas kamerai. Apvienojumā ar XF objektīvu tas nodrošina attēlus ar daudz lielāku izšķirtspēju nekā izmantojamo pikseļu skaits. Turklāt fāzes noteikšanas pikseļi ir izvietoti lielākā apgabalā ātrākai un precīzākai fāzes noteikšanas autofokusa (AF) darbībai. Augstas ISO jutības veiktspēja ir uzlabota līdz tādam līmenim, lai visu jutīguma diapazonu — līdz maks. ISO 12800 (paplašināts izvades jutīgums līdz 51200) — tagad varētu izmantot ar pārliecību.    

Jauns X Processor Pro attēlu procesors
Pateicoties nesen izstrādātajam procesoram X-Processor Pro, datu apstrādes ātrums tagad ir aptuveni četras reizes lielāks nekā parastajam modelim. Tas ļauj maksimāli izmantot X‑Trans CMOS III sensora iespējas, kas nodrošina visaugstāko attēla kvalitāti ar superātru reakcijas laiku. Turklāt, pateicoties sensora lielātruma nolasīšanas tehnoloģijai, parastais elektroniskā skatu meklētāja rādīšanas ātrums 54 kadri/sek. ir paaugstināts līdz maksimumam 85 kadriem/sek. Šādi tiek ievērojami samazināta attēla aizkave, kad tiek izsekots kustīgs objekts. Aptuveni par pusi ir arī samazināts atteikuma laiks pēc atbrīvošanas, un tiek atbalstīts saspiests RAW, uzlabojot RAW datu apstrādes vieglumu. Fujifilm X‑Pro2 piedāvā jaunu centrālo procesoru lielātruma datu apstrādei, savukārt palielinātais bufera atmiņas apjoms nodrošina vēl ātrāku reakcijas laiku.   

Filmu imitācija
Izmantojot filmu ražošanā gūto pieredzi precīzi reproducēt krāsu, funkcija filmas imitācija (Film Simulation) ļauj lietotājam mainīt krāsu un toņu iestatījumus, lai tie atbilstu objektam, ainai un radošajai iecerei, tāpat kā tad, ja uzņem ar ruļļu filmu. Kopumā pieejami 15 režīmi, to skaitā Provia (standarta), Velvia (spilgts) un Astia (maigs).
Fujifilm X‑Pro2 piedāvā jauno ACROS filmas imitācijas režīmu. Šo režīmu raksturo vienmērīgāka gradācija, dziļi melnie toņi un burvīgas faktūras. Pievienojot papildu radošumu vispārējam melnbaltam režīmam, iespējami īpaši augstas kvalitātes melnbaltie attēli.    

Jaunais Advanced Hybrid Multi skatu meklētājs
Fotogrāfiem patīk uzņemt attēlus, raugoties caur skatu meklētāju, kas ir iemesls tam, kāpēc X sērijas modeļos ir izmantoti skatu meklētāji jau no paša sākuma. Apvienojot gan optiskā (OVF), gan elektroniskā skatu meklētāja (EVF) sniegtās priekšrocības, Fujifilm ir pilnveidojis un attīstījis jaunu jauktu Advanced Hybrid Multi skatu meklētāju ar trim skatīšanās iespējām. Tagad jūs varat atgriezties pie fotogrāfijas pamatiem ar vienīgo šāda veida skatu meklētāju pasaulē. 

Elektroniskais diapazona meklētājs
Elektroniskais skatu meklētājs ir vienlaicīgi redzams kā neliels logs optiskajā skatu meklētājā. To var parādīt trīs dažādos veidos: 100% redzeslaukā, 2,5x palielinājumā un 6x palielinājumā. Tas ļauj lietotājam pārbaudīt fokusu, skata leņķi, ekspozīciju un balto balansu reālā laikā, pat tad, kad tiek uzņemti fotoattēli ar optisko skatu meklētāju. Tā kā to var izmantot arī ar funkciju MF Assist (manuālā fokusa palīgs), precīzs manuālais fokuss ir pieejams OVF režīmā.  
 
Fokusēšanas sistēma apvieno ātru un precīzu AF ar vienkāršu MF
Izceliet savu objektu. Fotogrāfi pret fokusēšanas procesu izturas ļoti nopietni. Lai gan AF tagad reaģē ātrāk nekā cilvēka acs, pievilcība un uzticības līmenis manuālajam fokusam (MF) nekad nepazudīs. Lai izvēlētos īpašu elementu kadram, bieži ir izšķiroša manuāla fokusēšanas gredzena darbināšana. Ātrums ne vienmēr ir noteicošais.

Fokusa svira
Jauno fokusa sviru kameras aizmugurē var pārvietot tāpat kā kursorsviru astoņos virzienos, lai uzreiz pārvietotu fokusa apgabalu. Tagad straujas fokusa apgabala izmaiņas var veikt arī tad, ja tiek izveidots attēls. Ne tikai tas ir pieejams, lai pārvietotu AF punktu AF režīma laikā, bet to var arī izmantot MF režīma laikā, lai ātri pārvietotu palielināto displeja laukumu, lietojot MF palīgu.

Advancēts MF režīms
Fujifilm X-Pro2 ir aprīkota ar dažāda veida MF palīgiem, tajā skaitā Digital Split Image, kas atgādina veco tālmēri, un Focus Peaking, kur krāsa tiek izmantota, lai parādītu attēla daļas, kas ir fokusā.

Fāzes noteikšanas AF apgabals paplašināts līdz 7x7
Izvēlēto fokusa punktu skaits ir paplašināts no iepriekšējo modeļu 49 līdz 77. Aptuveni 40% no attēla tagad sedz ātri, precīzi fāžu noteikšanas AF pikseļi, kas nozīmē, ka fokusēšanās ātrums, fotografējot kustīgus objektus, ir ievērojami uzlabojies.

Korpusa dizains, kas palielina praktiskumu
Neviens fotogrāfs nevēlas atraut acis no skatu meklētāja, baidoties palaist garām perfekto kadru. Paturot to prātā, galvenie dizaina aspekti ir koncentrēti fotoaparāta labajā pusē. Galvenie ekspozīcijas iestatījumi ir pieejami uz pārslēdzējpogas ātrai vadībai ar pirkstu galiem. Izmaiņas var veikt arī, kamēr kamera ir izslēgta, lai lietotājs vienmēr būtu gatavs nākamai foto iespējai. Pateicoties kameras Fujifilm X‑Pro2 vienkāršībai, jūs ātri vien varēsiet iegūt īstus radošuma šedevrus.

Uzticamība
Uzticamība ir viens no svarīgākajiem apsvērumiem, izvēloties kameru, — Fujifilm X‑Pro2 teicami darbosies jebkurā brīdī neatkarīgi no tā, kur jūs esat un kāda veida ainas jūs vēlaties fotografēt. Tieši tāpēc kameras korpuss ir izgatavots no magnija, un tas piedāvā putekļu, sala un ūdens šļakatu drošu konstrukciju kopā ar ļoti izturīgu fokālās plaknes slēdzi un diviem atmiņas karšu slotiem.

Izturīgs magnija korpuss
Pārklāts ar tādu pašu pusmatētu krāsu kā X-Pro1, šis jaunā flagmaņa greznais korpuss ir izgatavots no ļoti stipra magnija sakausējuma, kas ir pietiekami ciets un ērts rokā. Pārslēdzējpogas tiek slīpētas no alumīnija un darbojas ar pārliecinošu klikšķi. Turklāt Fujifilm X‑Pro2 ir daudz priekšnoteikumu, lai sauktos par profesionālu kameru, tostarp izturība pret putekļu, ūdens iedarbību un spēja strādāt zemā gaisa temperatūrā, pateicoties 61 hermētiskam blīvējumam visapkārt korpusam. Fotografējiet ar pārliecību neatkarīgi no laika apstākļiem.

Divi SD karšu sloti
Fujifilm X-Pro2 ir pirmā bezspoguļa kamera, kas piedāvā divus SD karšu slotus ļoti uzticamai datu uzglabāšanai. Slots Nr.1 ir saderīgs ar UHS‑II standartiem lieliskam rakstīšanas ātrumam. Var izvēlēties vienu no trim datu ieraksta veidiem: secīgs, rezerves kopēšana un RAW / JPEG failu šķirošana.

Fokālās plaknes slēdzis ar maksimālo ātrumu 1/8000 sek.
Fujifilm X-Pro2 ir aprīkota ar fokālās plaknes slēdzi, kas iztur 150 000 kadrus ar maksimālo ātrumu 1/8000 sek. un zibatmiņas sinhronizācijas ātrumu 1/250 sek. Turklāt kamerai ir elektroniskā slēdža pilnīgi klusa darbība un maksimālais ātrums ir 1/32 000 sek., kas ļauj lietotājiem izvēlēties maksimālo apertūru pat spilgtā apgaismojumā.

Fujifilm Camera Remote
Jaunā lietojumprogramma Fujifilm Camera Remote ļauj veikt fokusēšanu un slēdža nospiešanu no viedtālruņa vai planšetdatora. Šī lietotne palīdzēs jums iestatīt ne tikai fokusu, bet arī slēdža ātrumu, apertūru, ekspozīcijas kompensāciju un ISO jutību. Jūs varat uzstādīt arī citus iestatījumus kā filmas imitācija, auto slēdža palaišana un zibspuldze, kamēr Touch AF ļauj veikt fokusēšanu no viedtālruņa vai planšetdatora. Iedomājieties situāciju dažādību, kurās šis "gudrais" asistents izrādīsies noderīgs! Uzņemiet grupas foto ar savu klātbūtni, dabas skatus vai nospiediet slēdzi no attāluma, lai novērstu kameras trīcēšanu naktī. Iespējas ir bezgalīgas.

Nosūtiet jūsu atrašanās datus no viedtālruņa uz kameru
Vienkārši lejupielādējiet un uzstādiet savā viedtālrunī bezmaksas lietotni Fujifilm Camera Remote, un jūs varēsiet veikt atrašanās vietu datu saņemšanu kamerā no viedtālruņa geobirku pievienošanai bildēm. Tā jūs nekad neaizmirsīsiet, kur ir uzņemta katra bilde.

Full HD video ieraksts
Filmējot Full HD režīmā, var uzstādīt kadru nomaiņas ātrumu 60, 50, 30, 25 un 24 kadri sekundē, atbilstoši pasaulē izplatītākajiem video standartiem. Video uzņemšanas laikā ir iespējams izmainīt apertūru, slēdža ātrumu un ekspozīciju. Tāpat kā fotografējot, varat izvēlēties panorāmas, apertūras prioritātes, slēdža prioritātes un manuālo režīmu, kā arī filmas imitācijas režīmus. Iespējams uzņemt dažādos stilos, piemēram, dokumentālā stilā, izvēloties Classic Chrome.

Komplektā ietilpst:


1 699 € 1 799 €

90% klientu izvēlas komplektu ar atlaidi

Pērkot atsevišķi:
2 098
Komplekta cena:
1 799 €
Jūs ietaupāt:
299 €

Sensors

Efektīvie megapikseļi
24,3
Sensora tips
X-Trans CMOS III
Sensora izmērs
23,6 × 15,6 mm
APS-C
Pilns kadrs
Crop faktors
1,5×
Malu attiecības
3:2
Var izvēlēties arī 16:9, 1:1
Lielākais attēla izmērs
6000 × 4000
Mazākais attēla izmērs
3008 × 2000
Attēlu apstrādes procesors
X Processor Pro
ISO
200 – 12 800
Paplašināma ISO 100 – 51 200
1/3 vai 1 EV solis
Filtri
Primāro krāsu filtrs
Putekļu noņemšana
Krāsu telpa
sRGB
Adobe RGB

Bajonete

Bajonete
Fujifilm X
Saderīgi objektīvi
Fujinon X objektīvi

Attēla stabilizators

Attēla stabilizators
Nav
Izmanto objektīvā ietverto stabilizāciju

Fokusēšana

Fokusēšanas sensors
Hibrīda autofokuss
TTL fāzes noteikšana
TTL kontrasta noteikšana
Autofokusa punkti
273 fokusēšanas punkti
169 fāzes noteikšanas AF punkti
104 kontrasta noteikšanas AF punkti
Autofokusa režīmi
Viens kadrs
Nepārtrauktais
Sekojošs
Manuāls
Manuālās fokusēšanas palīdzība
Focus Peaking (maksimālais fokuss)
Elektroniskais diapazona meklētājs
Elektronisks Split Image
Fokusa palielinājums
Fokusa fiksācija

Fokusu var fiksēt, līdz pusei nospiežot slēdža pogu
Fokusa punkta izvēle
Viens punkts (273 izvēles punkti)
Apgabals (3×3, 5×5 vai 7×7 apgabala izvēle uz 11×7 režģa)
Plats apgabals / izsekošana (izvēle no 18 apgabaliem)
Sejas atpazīšana
AF palīggaisma

Ekspozīcijas mērīšana

Mērīšana
TTL mērīšana
256 zonu mērīšana
Režīmi
Vairāksegmentu (izvērtējošā) mērīšana
Centrēti svērtā vidējā mērīšana
Daļēja mērīšana
Punktveida
Automātiskās ekspozīcijas fiksators
Ekspozīcijas kompensācija
±5 EV
1/3 EV solis
Ekspozīcijas braketēšana
±2 EV
±5/3 EV
±4/3 EV
±1 EV
±2/3 EV
±1/3 EV

Slēdzis

Slēdzis
Elektroniski kontrolējams
Vertikāli pārvietojams fokusa plaknes slēdzis
Elektroniskais aizvars
Elektroniskais priekšējā aizkara aizvars
Slēdža ātrums
1/8000 – 30 sek.
Ilglaicīga ekspozīcija (Bulb)
Ar 1/3 vai 1/2 EV soli
1/32 000 – 1 sek. (elektroniskais slēdzis)
Klusā uzņemšana

Attēlu uzņemšana

Režīmi
Programma
Apertūras prioritāte
Slēdža prioritāte
Manuāls
Scēnu režīmi
Uzņemšanas režīmi
Atsevišķa foto uzņemšana
Nepārtrauktā uzņemšana (ātra)
Nepārtrauktā uzņemšana (lēna)
Automātisks taimeris 2 sek.
Automātisks taimeris 10 sek.
Digitālie filtri
Attēlu nepārtrauktā uzņemšana
8 kadri/sek. [Ātra]
RAW: līdz 27 kadriem
JPEG: līdz 83 kadriem
3 kadri/sek. [lēna]
RAW: līdz 36 kadriem
JPEG: līdz atmiņas karte ir pilna
JPEG+RAW

Baltās krāsas balanss

Baltā balansa mērījums
Auto TTL ar CMOS attēla sensoru
Baltā balansa režīmi
Automātisks
Saulesgaisma
Mākoņains
Dienasgaismas spuldze (3)
Kvēlspuldze
Zemūdens
Manuāls
Krāsu temperatūra (K)
Baltā balansa braketēšana

Videoieraksts

Video izšķirtspēja
[FullHD] 1920 × 1080 60p/50p
Citi formāti
[FullHD] 1920 × 1080 30p/25p
[FullHD] 1920 × 1080 24p
[HD] 1280 × 720 60p/50p
[HD] 1280 × 720 30p/25p
[HD] 1280 × 720 24p
Ieraksta ilgums
Full HD: līdz 14 minūtēm
HD: līdz 28 minūtēm
Mikrofons
Iebūvēts stereo mikrofons

Failu formāti

JPEG
EXIF 2.3
DCF
DPOF
RAW
RAF
Video formāts
MOD (Video: H.264/MPEG-4 AVC; Audio: Linear PCM stereo)

Skatu meklētājs

Skatu meklētājs
Hibrīda
Skatu meklētāja tips
Optiskais skatu meklētājs (Reverse Galilean tipa skatu meklētājs ar elektronisku rāmi kadrēšanai)
Elektroniskais diapazona meklētājs (parāda paplašinātu fokusa apgabalu optiskajā skatu meklētājā)
Elektroniskais skatu meklētājs
Rastra punkti
2 360 000
Skatu meklētāja izmērs
0.48''
Pārklājums
100% (elektronisks)
92% (optiskais)
Dioptriju korekcija
-4 – +2
Lauka dziļuma priekšskatījums

LCD monitors

Displeja tips
TFT LCD
Displeja izmērs (collas)
3,0
Rastra punkti
1 620 000
Ekrāna novietojums
Fiksēts
Skārienekrāns
Kadra pārklājums
100%
Live View (tiešais skats)

Atmiņa

Atmiņas kartes sloti
2
Atmiņas kartes tips
SD
SD / SDHC
SDXC (UHS-I)
SDXC (UHS-II)
Citi
Otro atmiņas karti var izmantot: pirmās kartes aizpildīšanās gadījumā, datu rezerves kopiju vai atsevišķai RAW+JPEG kopiju glabāšanai.
Attēlus var kopēt no vienas atmiņas kartes uz otru
Eye-Fi kartes atbalsts
FLU kartes atbalsts

Zibspuldze

Zibspuldzes režīmi
Auto
Zibspuldze ieslēgta
Zibspuldze izslēgta
Lēna sinhronizācija
Aizmugurējā aizkara sinhronizācija
Sarkano acu efekta samazināšana
Bezvadu režīms (pirmszibšņa apspiešana optiskajam sekotājam)
Ārējā zibspuldze
Ārējās zibspuldzes ar Fujifilm TTL atbalstu
Zibspuldzes ar standarta karsto pēdu manuālajā režīmā
Karstā pēda

ISO 518 standarta karstās pēdas stiprinājums
Zibspuldzes sinhronizācija
1/250 sek.

Interfeiss

USB
microUSB 2.0
Video
microHDMI (Type D)
Skaņa
2,5 mm mikrofona ieeja
Tālvadības pults interfeiss
2,5 mm
Tālvadība
Izmantojot pievienotu viedtālruni
Fujifilm tālvadības kabelis RR-90
Bezvadu
WiFi IEEE 802.11 b/g/n
Bluetooth
No
NFC
No
Citi savienojumi
PC terminālis

Iezīmes

GPS
Izmantojot pievienoto viedtālruni
Elektroniskais līmenis
Panorāma
HDR
Intervāla fotografēšana

Enerģijas avots

Baterija
Litija akumulators NP-W126
Izturība
350 kadri (CIPA)

Korpuss

Materiāli
Magnija sakausējuma korpuss
Aizsardzība pret apkārtējās vides iedarbību
Aizsardzība pret putekļu un laika apstākļu ietekmi
Noturīgs pret salu
61 blīvējums
Krāsa
Melna / sudrabota
Augstums (mm)
82,8
Platums (mm)
140,5
Dziļums (mm)
45,9
Svars (tikai korpuss)
445 g
Svars (ar akumulatoru un atmiņas karti)
495 g
Komplekts
Korpuss ar objektīvu
Komplektā iekļauts objektīvs
Fujinon XF 35mm f/2 R WR
Standarta fiksēta fokusa garuma objektīvs
Iepakojumā ietilpst
Litija akumulators NP-W126
Akumulatora lādētājs BC-W126
Plecu siksna
Korpusa vāciņš
Karstās pēdas vāciņš

Pasūtījumiem virs 59€ Photopoint piedāvā bezmaksas piegādi Igaunijas teritorijā. Ieskatieties cilnē „Piegāde”, lai iegūtu precīzāku piegādes cenu aprēķinu.

Jūs varat izvēlēties vēlamo piegādes veidu iepirkumu grozā:
Omniva paku termināls

Jūs varat pasūtīt preces uz jebkuru no Omniva paku termināļiem. Izvēlieties vēlamo termināli iepirkumu grozā. Līdzko sūtījums ieradīsies, Jums tiks nosūtīts SMS ziņojums ar unikālu kodu. Dodieties uz termināli nedēļas laikā, ievadiet kodu un paņemiet savu sūtījumu. Tas ir tieši tik vienkārši!
Omniva paku termināļu adreses skatīt šeit. Omniva kurjera piegāde

Kurjers nogādās Jūsu preces no Photopoint tieši uz Jūsu norādīto adresi. Piegāde tiek veikta darba dienās no 08:00 līdz 17:00. Kurjers Jums piezvanīs pirms ierašanās, tāpēc turiet savu telefonu tuvumā. Lūdzu, pārliecinieties, ka piegādes galamērķī atrodas persona, kas būs ir tiesīga saņemt sūtījumu.
Ja prece pasūtīta Photopoint interneta veikalā, tā tiks piegādāta 1-3 darba dienu laikā.

Preču salīdzinājums

Aizvērt