Fujifilm X-Pro2 + 23mm f/2.0, grafīta krāsā

2 399 € Ietaupiet 4% 2 499 €

Pamatinformācija

 • 24,3 megapikseļu APS-C X-Trans CMOS III sensors
 • 3 collu ass LCD displejs
 • Hibrīda optiskais un elektroniskais skatu meklētājs
 • Iebūvēta Wi‑Fi funkcija — vadiet kameru ar viedtālruni
 • Laika apstākļu drošs magnija korpuss

Uzmanību: atlikušas tikai pāris preces!

 • X-Trans CMOS III sensors & X Processor Pro attēlu procesors
 • Advanced Hybrid Multi skatu meklētājs
 • 1/8000 sek. mehāniskais slēdzis
 • Filmas imitācijas režīms ACROS
 • 7x7 fāzes noteikšanas AF apgabals
 • Saspiesta RAW faila formāts
 • Laika apstākļu izturīga konstrukcija


Kā filmu ražotājs Fujifilm ir veicis izsmeļošu pētījumu par foto kvalitātes rezultātu vairāk nekā 80 darba gadu garumā. Bez šīs pieredzes nebūtu iespējams nākt klajā ar tehnisko iespēju daudzumu atveidot krāsas un toņus, kas uzsver objekta tekstūru un piešķir attēliem trīsdimensionālu izskatu. Filmu krāsu atveides radošumu nevar izmērīt ar izšķirtspēju vien, tas ir iedzīvināts Fujifilm X‑Pro2.

X-Trans CMOS III sensors 
Jaunizstrādāts 24,3 megapikseļu X-Trans CMOS III APS-C sensors dižojas ar jebkad lielāko pikseļu skaitu X sērijas kamerai. Apvienojumā ar XF objektīvu tas nodrošina attēlus ar daudz lielāku izšķirtspēju nekā izmantojamo pikseļu skaits. Turklāt fāzes noteikšanas pikseļi ir izvietoti lielākā apgabalā ātrākam un precīzākam fāzes noteikšanas autofokusa (AF) sniegumam. Augstas ISO jutības veiktspēja arī ir uzlabota līdz tādam līmenim, lai visu jutīguma diapazonu — līdz maks. ISO 12800 (paplašināts izvades jutīgums līdz 51200) — tagad varētu izmantot ar pārliecību.    

Jauns X Processor Pro attēlu procesors
Pateicoties nesen izstrādātajam X-Processor Pro procesora dzinējam, datu apstrādes ātrums tagad ir aptuveni četras reizes lielāks nekā standarta modeļiem. Tas palielina jaunā X‑Trans CMOS III sensora iespējas, tā nodrošinot augstāko attēla kvalitāti ar superātru reakcijas laiku. Turklāt, pateicoties sensora liela ātruma nolasīšanas tehnoloģijai, parastais elektroniskā skatu meklētāja rādīšanas ātrums 54 kadri/sek. ir paaugstināts līdz maksimumam 85 kadri/sek. Tas ievērojami samazina attēla aizkaves parādību, kad tiek izsekots kustīgs objekts. Aptuveni par pusi ir arī samazināts atteikuma laiks pēc slēdža atbrīvošanas, un tiek atbalstīts saspiests RAW, uzlabojot RAW datu apstrādes vieglumu. Fujifilm X‑Pro2 piedāvā jaunu centrālo procesoru lielātruma datu apstrādei, savukārt palielināts bufera atmiņas apjoms nodrošina vēl ātrāku reakcijas laiku.   

Filmu imitācija
Izmantojot filmu ražošanā gūto pieredzi precīzi reproducēt krāsu, filmu imitācijas iespēja ļauj lietotājam mainīt krāsu un toņu iestatījumus, lai tie atbilstu tēmai, ainai un radošiem nolūkiem, tāpat kā tad, ja uzņem ar ruļļu filmu. Kopumā pieejami 15 režīmi, to skaitā Provia (standarta), Velvia (spilgts) un Astia (maigs). 
Fujifilm X‑Pro2 piedāvā jaunu filmas imitācijas režīmu ACROS. To raksturo vienmērīgāka gradācija, dziļi melnie toņi un skaistas tekstūras. Pievienojot papildu radošumu vispārējam melnbaltam režīmam, iespējami īpaši augstas kvalitātes melnbaltie attēli.    

Advanced Hybrid Multi skatu meklētājs
Fotogrāfi mīl uzņemt attēlus, raugoties caur skatu meklētāju, kas ir iemesls tam, kāpēc X sērijas modeļos ir izmantoti skatu meklētāji jau no paša sākuma. Apvienojot gan optiskā (OVF), gan elektroniskā skatu meklētāja (EVF) sniegtās priekšrocības, Fujifilm ir pilnveidojis un attīstījis jaunu jauktu Advanced Hybrid Multi skatu meklētāju ar trim skatīšanās iespējām. Tagad jūs varat atgriezties pie fotogrāfijas pamatiem ar vienīgo šāda veida skatu meklētāju pasaulē. 

Elektroniskais diapazona meklētājs
Elektroniskais skatu meklētājs ir vienlaicīgi redzams kā neliels logs optiskajā skatu meklētājā. Tas var tikt attēlots trīs dažādos veidos: 100% redzes lauks, 2,5x palielinājums un 6x palielinājums. Šādi lietotājs var pārbaudīt fokusu, skata leņķi, ekspozīciju un baltās krāsas līdzsvaru reāllaikā, pat tad, kad fotografēšanai tiek izmantots optiskais skatu meklētājs. Tā kā to var arī lietot kopā ar funkciju MF Assist (manuālā fokusa palīgs), OVF režīmā ir iespējams precīzs manuālais fokuss.  
 
Fokusēšanas sistēma apvieno ātru, precīzu AF un vienkāršu MF
Izceliet savu objektu. Fotogrāfi pret fokusēšanas procesu izturas ļoti nopietni. Kaut arī AF tagad reaģē ātrāk nekā cilvēka acs, pievilcība un uzticības līmenis manuālajam fokusam (MF) nekad nepazudīs. Iespēja manuāli darbināt fokusēšanas gredzenu, lai izceltu kadrā specifisku elementu, bieži vien ir izšķiroša. Ātrums ne vienmēr ir noteicošais.

Fokusa svira
Jauno fokusa sviru kameras aizmugurē var kustināt gluži kā kursorsviru astoņos virzienos, lai nekavējoties pārvietotu fokusa apgabalu. Tagad straujas fokusa apgabala izmaiņas var veikt pat attēla komponēšanas laikā. Šāda iespēja ir pieejama ne tikai, lai pārvietotu AF punktu AF režīma laikā, bet to var arī izmantot MF režīmā, lai ātri pārvietotu palielināto displeja laukumu, lietojot MF palīgu.

Uzlabots MF režīms
Fujifilm X-Pro2 ir aprīkota ar dažāda veida MF palīgiem, to skaitā veco tālmēru atgādinošo Digital Split Image un Focus Peaking, kas izmanto krāsu, lai parādītu fokusētās attēla daļas.

Fāzes noteikšanas AF apgabals paplašināts līdz 7x7
Izvēlei pieejamo fokusēšanas punktu skaits ir paplašināts no 49 (iepriekšējos modeļos) līdz 77. Aptuveni 40% no attēlveidošanas laukuma tagad sedz ātri, precīzi fāzes noteikšanas AF pikseļi, kas nozīmē, ka ir krasi uzlabots fokusēšanas ātrums, fotografējot kustīgus objektus.

Korpusa dizains maksimāli ērtai lietošanai
Fotogrāfi parasti nevēlas atraut acis no skatu meklētāja, baidoties palaist garām perfekto kadru. Paturot to prātā, svarīgākie konstrukcijas elementi ir koncentrēti kameras labajā pusē. Galvenie ekspozīcijas iestatījumi ir pieejami uz pārslēdzējpogas ātrai vadībai ar pirkstu galiem. Izmaiņas var arī veikt laikā, kad kamera ir izslēgta, līdz ar to vienmēr būsiet gatavs nākamajai foto iespējai. Pateicoties Fujifilm X‑Pro2 vienkāršībai, jūs ātri vien sāksiet radīt īstus mākslas šedevrus.

Uzticamība
Uzticamība ir viens no svarīgākajiem apsvērumiem, izvēloties kameru, tāpēc Fujifilm X‑Pro2 jādarbojas jebkurā brīdī neatkarīgi no tā, kur atrodaties un kāda veida ainu izvēlaties fotografēt. Tieši šī iemesla dēļ kameras korpuss ir izgatavots no magnija un piedāvā putekļu, sala un ūdens šļakstu drošu konstrukciju kopā ar ļoti izturīgu fokālās plaknes slēdzi un diviem atmiņas karšu slotiem.

Izturīgs magnija korpuss
Pārklāts ar tādu pašu pusmatētu krāsu kā X-Pro1, šis jaunā flagmaņa modeļa greznais korpuss ir izgatavots no ārkārtīgi stipra magnija sakausējuma, kas stabili un uzticami iegulst rokā. Pārslēdzējpogas ir izgatavotas no alumīnija un darbojas ar pārliecinošu klikšķi. Turklāt Fujifilm X‑Pro2 ir daudz priekšnoteikumu, lai sauktos par profesionālu kameru, tostarp izturība pret putekļu un ūdens ietekmi, kā arī spēja darboties zemā gaisa temperatūrā, pateicoties 61 hermētiskam blīvējumam visapkārt korpusam. Fotografējiet ar pārliecību neatkarīgi no laika apstākļiem.

Divi SD karšu sloti
Fujifilm X-Pro2 ir pirmā bezspoguļa kamera, kas piedāvā divus SD karšu slotus ļoti uzticamai datu uzglabāšanai. Slots Nr.1 ir saderīgs ar UHS‑II standartiem, lai nodrošinātu izcilus rakstīšanas ātrumus. Izvēlei pieejams viens no trim datu ieraksta veidiem: secīgs, rezerves kopēšana un RAW / JPEG failu šķirošana.

Fokālās plaknes slēdzis ar maksimālo ātrumu 1/8000 sek.
Fujifilm X-Pro2 ir aprīkota ar fokālās plaknes slēdzi, kas lepojas ar izturību 150 000 kadri, maksimālo ātrumu 1/8000 sek. un zibatmiņas sinhronizācijas ātrumu 1/250 sek. Turklāt kamerā ir ietverts elektroniskais slēdzis ar pilnībā klusu darbību un maksimālo ātrumu 1/32 000 sek., ļaujot lietotājiem izvēlēties maksimālus apertūras atvērumus pat spilgtas gaismas apstākļos.

Fujifilm Camera Remote
Izmantojot jauno speciālo lietojumprogrammu Fujifilm Camera Remote, varat fokusēt un palaist kameras slēdzi no sava viedtālruņa vai planšetdatora. Šī lietotne ļauj jums ne tikai regulēt fokusu, bet arī kontrolēt tādus iestatījumus kā slēdža ātrums, apertūras atvērums, ekspozīcijas kompensācija un ISO jutība. Jūs varat pat piemērot citus iestatījumus, piemēram, filmu imitācija, automātiskais taimeris un zibspuldze, bet funkcija Touch AF ļauj jums fokusēt no sava viedtālruņa vai planšetdatora. Iedomājieties visas tās situācijas, kurās šis viedais asistents būs tik noderīgs! Uzņemiet grupas bildes ar sevi kadrā, tveriet savvaļas dabas fotogrāfijas vai attālināti atbrīvojiet slēdzi, lai uzņemtu nakts skatus bez kameras drebēšanas. Fotografēšanas iespējas ir bezgalīgas.

Pārsūtiet lokācijas datus no viedtālruņa uz kameru
Vienkārši lejupielādējiet un uzstādiet savā viedtālrunī bezmaksas lietojumprogrammu Fujifilm Camera Remote, kas ļaus jums savā kamerā saņemt lokācijas datus no sava viedtālruņa, lai attēliem pievienotu ģeogrāfiskās atzīmes, — šādi vienmēr precīzi zināsit, kur katrs attēls tika uzņemts.

Full HD video ieraksts
Filmējot video Full HD režīmā, izvēlei pieejamie kadru nomaiņas ātrumi ietver: 60 kadri/sek., 50 kadri/sek., 30 kadri/sek., 25 kadri/sek. un 24 kadri/sek., atbilstoši pasaulē izplatītākajiem video standartiem. Turklāt video ierakstīšanas laikā ir iespējams mainīt apertūras atvēruma, slēdža ātruma un ekspozīcijas iestatījumus. Tāpat kā nekustīgiem attēliem izvēlei pieejami programmas, apertūras prioritātes, slēdža prioritātes un manuālie režīmi, kā arī filmu imitācijas režīmi. Piedevām varat izbaudīt dažādas izteiksmes iespējas, piemēram, dokumentālo stilu, izvēloties Classic Chrome.

Sensors

Efektīvie megapikseļi
24,3
Sensora tips
X-Trans CMOS III
Sensora izmērs
23,6 × 15,6 mm
APS-C
Pilns kadrs
Crop faktors
1,5×
Malu attiecības
3:2
Var izvēlēties arī 16:9, 1:1
Lielākais attēla izmērs
6000 × 4000
Mazākais attēla izmērs
3008 × 2000
Attēlu apstrādes procesors
X Processor Pro
ISO
200 – 12 800
Paplašināma ISO 100 – 51 200
1/3 vai 1 EV solis
Filtri
Primāro krāsu filtrs
Putekļu noņemšana
Krāsu telpa
sRGB
Adobe RGB

Bajonete

Bajonete
Fujifilm X
Saderīgi objektīvi
Fujinon X objektīvi

Attēla stabilizators

Attēla stabilizators
Nav
Izmanto objektīvā ietverto stabilizāciju

Fokusēšana

Fokusēšanas sensors
Hibrīda autofokuss
TTL fāzes noteikšana
TTL kontrasta noteikšana
Autofokusa punkti
273 fokusēšanas punkti
169 fāzes noteikšanas AF punkti
104 kontrasta noteikšanas AF punkti
Autofokusa režīmi
Viens kadrs
Nepārtrauktais
Sekojošs
Manuāls
Manuālās fokusēšanas palīdzība
Focus Peaking (maksimālais fokuss)
Elektroniskais diapazona meklētājs
Elektronisks Split Image
Fokusa palielinājums
Fokusa fiksācija

Fokusu var fiksēt, līdz pusei nospiežot slēdža pogu
Fokusa punkta izvēle
Viens punkts (273 izvēles punkti)
Apgabals (3×3, 5×5 vai 7×7 apgabala izvēle uz 11×7 režģa)
Plats apgabals / izsekošana (izvēle no 18 apgabaliem)
Sejas atpazīšana
AF palīggaisma

Ekspozīcijas mērīšana

Mērīšana
TTL mērīšana
256 zonu mērīšana
Režīmi
Vairāksegmentu (izvērtējošā) mērīšana
Centrēti svērtā vidējā mērīšana
Daļēja mērīšana
Punktveida
Automātiskās ekspozīcijas fiksators
Ekspozīcijas kompensācija
±5 EV
1/3 EV solis
Ekspozīcijas braketēšana
±2 EV
±5/3 EV
±4/3 EV
±1 EV
±2/3 EV
±1/3 EV

Slēdzis

Slēdzis
Elektroniski kontrolējams
Vertikāli pārvietojams fokusa plaknes slēdzis
Elektroniskais aizvars
Elektroniskais priekšējā aizkara aizvars
Slēdža ātrums
1/8000 – 30 sek.
Ilglaicīga ekspozīcija (Bulb)
Ar 1/3 vai 1/2 EV soli
1/32 000 – 1 sek. (elektroniskais slēdzis)
Klusā uzņemšana

Attēlu uzņemšana

Režīmi
Programma
Apertūras prioritāte
Slēdža prioritāte
Manuāls
Scēnu režīmi
Uzņemšanas režīmi
Atsevišķa foto uzņemšana
Nepārtrauktā uzņemšana (ātra)
Nepārtrauktā uzņemšana (lēna)
Automātisks taimeris 2 sek.
Automātisks taimeris 10 sek.
Digitālie filtri
Attēlu nepārtrauktā uzņemšana
8 kadri/sek. [Ātra]
RAW: līdz 27 kadriem
JPEG: līdz 83 kadriem
3 kadri/sek. [lēna]
RAW: līdz 36 kadriem
JPEG: līdz atmiņas karte ir pilna
JPEG+RAW

Baltās krāsas balanss

Baltā balansa mērījums
Auto TTL ar CMOS attēla sensoru
Baltā balansa režīmi
Automātisks
Saulesgaisma
Mākoņains
Dienasgaismas spuldze (3)
Kvēlspuldze
Zemūdens
Manuāls
Krāsu temperatūra (K)
Baltā balansa braketēšana

Videoieraksts

Video izšķirtspēja
[FullHD] 1920 × 1080 60p/50p
Citi formāti
[FullHD] 1920 × 1080 30p/25p
[FullHD] 1920 × 1080 24p
[HD] 1280 × 720 60p/50p
[HD] 1280 × 720 30p/25p
[HD] 1280 × 720 24p
Ieraksta ilgums
Full HD: līdz 14 minūtēm
HD: līdz 28 minūtēm
Mikrofons
Iebūvēts stereo mikrofons

Failu formāti

JPEG
EXIF 2.3
DCF
DPOF
RAW
RAF
Video formāts
MOD (Video: H.264/MPEG-4 AVC; Audio: Linear PCM stereo)

Skatu meklētājs

Skatu meklētājs
Hibrīda
Skatu meklētāja tips
Optiskais skatu meklētājs (Reverse Galilean tipa skatu meklētājs ar elektronisku rāmi kadrēšanai)
Elektroniskais diapazona meklētājs (parāda paplašinātu fokusa apgabalu optiskajā skatu meklētājā)
Elektroniskais skatu meklētājs
Rastra punkti
2 360 000
Skatu meklētāja izmērs
0.48''
Pārklājums
100% (elektronisks)
92% (optiskais)
Dioptriju korekcija
-4 – +2
Lauka dziļuma priekšskatījums

LCD monitors

Displeja tips
TFT LCD
Displeja izmērs (collas)
3,0
Rastra punkti
1 620 000
Ekrāna novietojums
Fiksēts
Skārienekrāns
Kadra pārklājums
100%
Live View (tiešais skats)

Atmiņa

Atmiņas kartes sloti
2
Atmiņas kartes tips
SD
SD / SDHC
SDXC (UHS-I)
SDXC (UHS-II)
Citi
Otro atmiņas karti var izmantot: pirmās kartes aizpildīšanās gadījumā, datu rezerves kopiju vai atsevišķai RAW+JPEG kopiju glabāšanai.
Attēlus var kopēt no vienas atmiņas kartes uz otru
Eye-Fi kartes atbalsts
FLU kartes atbalsts

Zibspuldze

Zibspuldzes režīmi
Auto
Zibspuldze ieslēgta
Zibspuldze izslēgta
Lēna sinhronizācija
Aizmugurējā aizkara sinhronizācija
Sarkano acu efekta samazināšana
Bezvadu režīms (pirmszibšņa apspiešana optiskajam sekotājam)
Ārējā zibspuldze
Ārējās zibspuldzes ar Fujifilm TTL atbalstu
Zibspuldzes ar standarta karsto pēdu manuālajā režīmā
Karstā pēda

ISO 518 standarta karstās pēdas stiprinājums
Zibspuldzes sinhronizācija
1/250 sek.

Interfeiss

USB
microUSB 2.0
Video
microHDMI (Type D)
Skaņa
2,5 mm mikrofona ieeja
Tālvadības pults interfeiss
2,5 mm
Tālvadība
Izmantojot pievienotu viedtālruni
Fujifilm tālvadības kabelis RR-90
Bezvadu
WiFi IEEE 802.11 b/g/n
Bluetooth
No
NFC
No
Citi savienojumi
PC terminālis

Iezīmes

GPS
Izmantojot pievienoto viedtālruni
Elektroniskais līmenis
Panorāma
HDR
Intervāla fotografēšana

Enerģijas avots

Baterija
Litija akumulators NP-W126
Izturība
350 kadri (CIPA)

Korpuss

Materiāli
Magnija sakausējuma korpuss
Aizsardzība pret apkārtējās vides iedarbību
Aizsardzība pret putekļu un laika apstākļu ietekmi
Noturīgs pret salu
61 blīvējums
Krāsa
Melna / sudrabota
Augstums (mm)
82,8
Platums (mm)
140,5
Dziļums (mm)
45,9
Svars (tikai korpuss)
445 g
Svars (ar akumulatoru un atmiņas karti)
495 g
Komplekts
Korpuss ar objektīvu
Komplektā iekļauts objektīvs
Fujinon XF 23mm f/2.0 R WR
Standarta fiksēta fokusa garuma objektīvs
Iepakojumā ietilpst
Litija akumulators NP-W126
Akumulatora lādētājs BC-W126
Plecu siksna
Korpusa vāciņš
Karstās pēdas vāciņš

Produktu kodi

EAN
4547410340983
Ražotāja kods
16536582

Pasūtījumiem virs 59€ Photopoint piedāvā bezmaksas piegādi Igaunijas teritorijā. Ieskatieties cilnē „Piegāde”, lai iegūtu precīzāku piegādes cenu aprēķinu.

Jūs varat izvēlēties vēlamo piegādes veidu iepirkumu grozā:
Omniva paku termināls

Jūs varat pasūtīt preces uz jebkuru no Omniva paku termināļiem. Izvēlieties vēlamo termināli iepirkumu grozā. Līdzko sūtījums ieradīsies, Jums tiks nosūtīts SMS ziņojums ar unikālu kodu. Dodieties uz termināli nedēļas laikā, ievadiet kodu un paņemiet savu sūtījumu. Tas ir tieši tik vienkārši!
Omniva paku termināļu adreses skatīt šeit. Omniva kurjera piegāde

Kurjers nogādās Jūsu preces no Photopoint tieši uz Jūsu norādīto adresi. Piegāde tiek veikta darba dienās no 08:00 līdz 17:00. Kurjers Jums piezvanīs pirms ierašanās, tāpēc turiet savu telefonu tuvumā. Lūdzu, pārliecinieties, ka piegādes galamērķī atrodas persona, kas būs ir tiesīga saņemt sūtījumu.
Ja prece pasūtīta Photopoint interneta veikalā, tā tiks piegādāta 1-3 darba dienu laikā.

Šī prece pieejama apskatei un iegādei sekojošos Photopoint mazumtirdzniecības veikalos

Photopoint, Rocca al Mare: Paldiski mnt 102, Tallinn

Uzmanību! Mazumtirdzniecības veikala krājumu statuss netiek atspoguļots reālajā laikā un neparedz rezervācijas. Papildus informācijai par pieejamību, lūdzu, sazinieties ar mazumtirdzniecības veikalu. 

Preču salīdzinājums

Aizvērt