Apple adapteris Magsafe 2 85W

89,99 €

Pamatinformācija

  • Lādētājs 15 collu MacBook Pro Retina
  • Jauda: 85 W
  • Magnētisks konektors
  • LED indikators
  • Kompakts dizains

Apple 85W MagSafe 2 barošanas adapteris ir aprīkots ar magnētisku līdzstrāvas (DC) konektoru, tāpēc gadījumā, ja sanāk nejauši aiz tā aizķerties, vads viegli atvienojas bez bojājumiem, un jūsu MacBook Pro droši paliek savā vietā. Tas arī palīdz novērst vadu nodriskāšanos vai signāla pārraides pavājināšanos laika gaitā. Turklāt magnētiskais DC konektors palīdz ievadīt spraudni sistēmā, nodrošinot ātru un uzticamu savienojumu.
Kad ir izveidots drošs savienojums, iedegas LED indikators DC konektora augšdaļā: dzintara krāsas gaisma informē, ka notiek klēpjdatora uzlāde, savukārt zaļā gaisma signalizē, ka ierīce ir pilnībā uzlādēta. Kopā ar adapteri komplektā ir iekļauts maiņstrāvas (AC) vads maksimālam vada garumam, savukārt AC sienas adapteris (arī iekļauts komplektā) nodrošina jūs ar vēl ērtāku un kompaktāku risinājumu ceļojuma laikā.
          

   

Specifikācijas

Izejas jauda
85 W

Produktu kodi

EAN
885909611508
0885909611508
Ražotāja kods
MD506Z/A

Pasūtījumiem virs 59€ Photopoint piedāvā bezmaksas piegādi Igaunijas teritorijā. Ieskatieties cilnē „Piegāde”, lai iegūtu precīzāku piegādes cenu aprēķinu.

Jūs varat izvēlēties vēlamo piegādes veidu iepirkumu grozā:
Omniva paku termināls

Jūs varat pasūtīt preces uz jebkuru no Omniva paku termināļiem. Izvēlieties vēlamo termināli iepirkumu grozā. Līdzko sūtījums ieradīsies, Jums tiks nosūtīts SMS ziņojums ar unikālu kodu. Dodieties uz termināli nedēļas laikā, ievadiet kodu un paņemiet savu sūtījumu. Tas ir tieši tik vienkārši!
Omniva paku termināļu adreses skatīt šeit. Omniva kurjera piegāde

Kurjers nogādās Jūsu preces no Photopoint tieši uz Jūsu norādīto adresi. Piegāde tiek veikta darba dienās no 08:00 līdz 17:00. Kurjers Jums piezvanīs pirms ierašanās, tāpēc turiet savu telefonu tuvumā. Lūdzu, pārliecinieties, ka piegādes galamērķī atrodas persona, kas būs ir tiesīga saņemt sūtījumu.
Prece nav pieejama. Papildus informācijai par pieejamību un iepriekšēju pasūtīšanu, lūdzu, sazinieties ar mums šeit.

Preču salīdzinājums

Aizvērt