Spin Master rotaļu komplekts Ķepu Patruļas kravas auto & Chase (6027647)

Pamatinformācija

  • Jautrs rotaļu komplekts
  • Multfilmas “Ķepu patruļa” tematika
  • Auto ir kustīgi riteņi un daļas
  • Komplektā ietilpst Čeizs un policijas auto
  • Piemērots bērniem no 3 gadu vecuma

Prece ir arhivēta

Neviens darbiņš nav par lielu, neviens kucēns par mazu! Šai automašīnai ir riteņi, kas griežas, un citas kustīgas daļas. Tagad ir iespējams vēlreiz izspēlēt glābšanas ainas ar Čeizu un viņa transportlīdzekļiem. Kucēnu iedvesmotās glābšanas misijas, kas ir pārpilnas draudzības, komandas sadarbības un drosmes, patiesi iedarbinās jūsu bērna iztēli.

Produktu kodi

EAN
0778988215760
778988215760

Pasūtījumiem virs 59€ Photopoint piedāvā bezmaksas piegādi Igaunijas teritorijā. Ieskatieties cilnē „Piegāde”, lai iegūtu precīzāku piegādes cenu aprēķinu.

Jūs varat izvēlēties vēlamo piegādes veidu iepirkumu grozā:
Omniva paku termināls

Jūs varat pasūtīt preces uz jebkuru no Omniva paku termināļiem. Izvēlieties vēlamo termināli iepirkumu grozā. Līdzko sūtījums ieradīsies, Jums tiks nosūtīts SMS ziņojums ar unikālu kodu. Dodieties uz termināli nedēļas laikā, ievadiet kodu un paņemiet savu sūtījumu. Tas ir tieši tik vienkārši!
Omniva paku termināļu adreses skatīt šeit. Omniva kurjera piegāde

Kurjers nogādās Jūsu preces no Photopoint tieši uz Jūsu norādīto adresi. Piegāde tiek veikta darba dienās no 08:00 līdz 17:00. Kurjers Jums piezvanīs pirms ierašanās, tāpēc turiet savu telefonu tuvumā. Lūdzu, pārliecinieties, ka piegādes galamērķī atrodas persona, kas būs ir tiesīga saņemt sūtījumu.
Prece nav pieejama. Papildus informācijai par pieejamību un iepriekšēju pasūtīšanu, lūdzu, sazinieties ar mums šeit.

Preču salīdzinājums

Aizvērt