Commadore64 The C64 Mini

97,99 € Ietaupiet 11% 110,19 €

Pamatinformācija

Mājas dators - atdzimis! Tas ir 1982. gads un jauns mājas dators pievilina skatuves. Klusa melnbaltā pieredze un ar 64 KB RAM, krāsu grafikas un sintezatora skaņu. Atgriežaties 35 gadus atpakaļ nostalģijā ar THEC64 MINI. Maza, bet perfekti izveidota

Mājas dators - atdzimis!
Tas ir 1982. gads un jauns mājas dators pievilina skatuves. Klusa melnbaltā pieredze un ar 64 KB RAM, krāsu grafikas un sintezatora skaņu.
Atgriežaties 35 gadus atpakaļ nostalģijā ar THEC64 MINI. Maza, bet perfekti izveidota, oficiāli licencēta 50% mēroga kopija no tik iemīlētas ierīces.
Ar augstas izšķirtspējas izvadi, izmantojot HDMI,klasisks stila kursorsvira un 64 spēles, tostarp klasiskās spēles, piemēram, Kalifornijas spēles, Paradroid, Nebulous, Impossible Mission un Uridium.
  • Pixel Perfect grafika 4: 3 attiecība, ar pilnu platumu, CRT filtru un ASV / Eiropas displeja režīma opcijām
  • Augstas izšķirtspējas izvade 720p ar HDMI starpniecību
  • Iespēja saglabāt spēli
  • 2 USB porti: pievienojiet USB tastatūru un izmantojiet to kā pilnībā funkcionējošu mājas datoru ar C64 BASIC vai pievienojiet otru kursorsviru divu spēlētāju spēlēm
  • Atbalsta programmatūras atjauninājumus, izmantojot USB zibatmiņu

Produktu kodi

EAN
4020628774912
Ražotāja kods
T-MLX26060

Pasūtījumiem virs 59€ Photopoint piedāvā bezmaksas piegādi Igaunijas teritorijā. Ieskatieties cilnē „Piegāde”, lai iegūtu precīzāku piegādes cenu aprēķinu.

Jūs varat izvēlēties vēlamo piegādes veidu iepirkumu grozā:
Omniva paku termināls

Jūs varat pasūtīt preces uz jebkuru no Omniva paku termināļiem. Izvēlieties vēlamo termināli iepirkumu grozā. Līdzko sūtījums ieradīsies, Jums tiks nosūtīts SMS ziņojums ar unikālu kodu. Dodieties uz termināli nedēļas laikā, ievadiet kodu un paņemiet savu sūtījumu. Tas ir tieši tik vienkārši!
Omniva paku termināļu adreses skatīt šeit. Omniva kurjera piegāde

Kurjers nogādās Jūsu preces no Photopoint tieši uz Jūsu norādīto adresi. Piegāde tiek veikta darba dienās no 08:00 līdz 17:00. Kurjers Jums piezvanīs pirms ierašanās, tāpēc turiet savu telefonu tuvumā. Lūdzu, pārliecinieties, ka piegādes galamērķī atrodas persona, kas būs ir tiesīga saņemt sūtījumu.

Prece var tikt pasūtīta tikai mūsu interneta veikalā. Piegāde sākot no 4-7 darba dienām Igaunijas teritorijā.

Preču salīdzinājums

Aizvērt