Manfrotto panorāmas galva MH057A5-Long Pro

429 € Ietaupiet 31% 619 €

Pamatinformācija

  • Panorāmas galva lielākām kamerām un objektīviem
  • Izturīga alumīnija konstrukcija
  • Kamera var tikt novietota horizontāli un vertikāli
  • Kravnesība līdz 5 kg
  • Ātrās noņemšanas mehānisms ātrai pozīcijas maiņai

MH057A5-LONG uzlabotā panorāmas fotografēšanas galva ir veidota uz 300N panorāmas rotācijas moduļa bāzes ar slīdošajām platēm mezgla (jeb nodālā) punkta pozicionēšanai un leņķa kronšteinu, kas ļauj kameru stiprināt vai nu portreta, vai ainavas novietojumā. Galvā izmantoti precīzi zobratu mehānismi abu slīdošo plašu kustībām, kas tiek izmantotas kameras novietošanai virs panorāmas rotācijas ass, piešķirot lielāku precizitāti mezgla punkta pozicionēšanai. Pateicoties zobratu piedziņas sistēmai, mikropozicionēšanas plates nodrošina ārkārtīgi precīzu regulēšanu. Atbrīvošanas poga atslēdz zobratu piedziņu, kas ļauj strauji pārvietot plates, kad tas nepieciešams. Turklāt šīs plates ir garākas nekā 303 modeļa galvai, kas palīdz šo galvu padarīt piemērotu lietošanai ar lielāka izmēra tradicionālajām vai digitālajām SLR kamerām, kas aprīkotas ar standarta vai platleņķa objektīviem, vai vidēja formāta kamerām.    

Specifikācijas

Galvas tips
Panorāmas galva
Materiāls
Alumīnijs
Kravnesība
5 kg
Panoramēšana
360°
Burbuļa līmeņrādis
Statīva stiprinājums
3/8"
Kameras stiprinājums
1/4"
3/8"
Augstums
280 mm
Svars
1988 g
Krāsa
Melna / sudrabota

Produktu kodi

EAN
8024221599541
719821338581
Ražotāja kods
MH057A5-LONG

Pasūtījumiem virs 59€ Photopoint piedāvā bezmaksas piegādi Igaunijas teritorijā. Ieskatieties cilnē „Piegāde”, lai iegūtu precīzāku piegādes cenu aprēķinu.

Jūs varat izvēlēties vēlamo piegādes veidu iepirkumu grozā:
Omniva paku termināls

Jūs varat pasūtīt preces uz jebkuru no Omniva paku termināļiem. Izvēlieties vēlamo termināli iepirkumu grozā. Līdzko sūtījums ieradīsies, Jums tiks nosūtīts SMS ziņojums ar unikālu kodu. Dodieties uz termināli nedēļas laikā, ievadiet kodu un paņemiet savu sūtījumu. Tas ir tieši tik vienkārši!
Omniva paku termināļu adreses skatīt šeit. Omniva kurjera piegāde

Kurjers nogādās Jūsu preces no Photopoint tieši uz Jūsu norādīto adresi. Piegāde tiek veikta darba dienās no 08:00 līdz 17:00. Kurjers Jums piezvanīs pirms ierašanās, tāpēc turiet savu telefonu tuvumā. Lūdzu, pārliecinieties, ka piegādes galamērķī atrodas persona, kas būs ir tiesīga saņemt sūtījumu.
Prece nav pieejama. Papildus informācijai par pieejamību un iepriekšēju pasūtīšanu, lūdzu, sazinieties ar mums šeit.

Preču salīdzinājums

Aizvērt